| ninul a întrebat:

Sunt fata si merg la sala! Mi s-a spus ca am o forma a corpului asa mai ciudatica, adica sunt mai lata/mare in partea de sus a corpului decat in partea de jos (coapse). Ce sa fac? Ma gandesc intr-una la ce mi s-a zis si as vrea sa vad daca as putea sa imi modific forma corpului.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

E genetic, zic eu.
Nu știu dacă poți face ceva pentru asta. O colegă din liceu era așa, cu spatele mai lat și picioarele înguste. Seamănă bine cu tatăl ei. Sora ei mai mică e model, dar seamănă cu mama ei.