| Raawrrr a întrebat:

sunt la dieta deoarece fac sala(nu ca sa pun masa) si as vrea sa va intreb daca pot manca salata din aceea caesar de la mc donalds. funda

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Tu te duci la mc donalds pentru o salata? e ca si cum te-ai duce la o cu***a pentru a vorbi

| Raawrrr explică (pentru FatUglyVirgin):

Salata e chiar buna laughing mie una imi place

| miTzuliK93 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Suna atat de dur, dar e cat se poate de adevarat.

@Raawrrr

Ai iesit mult mai bine, din orice punct de vedere, daca ti-ai face o salata acasa. Ai sa inveti curand ca MCDonald's vinde doar otrava...

| Raawrrr explică (pentru miTzuliK93):

Hah, nu ma deranjeaza cu absolut nimic, eu doar voiam sa mi se raspunda la intrebare that's all laughing

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Raawrrr):

Uite, un raspuns asa particular nu iti pot da, dar iti dau unul generalizat: evita mancarea de fastfood pe cat de mult posibil. Nu conteaza ce e. Evita tot ce provine de acolo.