| Red_Kidd_1991 a întrebat:

sunt la dieta sad si vreau sa stiu daca 3 in 1 fara zahar ingrasa?
cel mai bun raspuns : FUNDA :* multumesc

Răspuns Câştigător
| Laura331 a răspuns:

Buna, depinde cat de mult bei. Un pliculet odata pe saptamana nu te ingrasa dar e mai bine sa te tii departe de ele. Au multe calorii chiar daca sunt fara zahar.
Aici http://bit.ly/1eZI906 ai si o idee de dieta, e destul de usor de tinut

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Vai de capu meu...cine stie ce dieta tii. Mai bine renunti la ea pana nu-ti dai peste cap organismu.
Cat despre 3 in 1 ..Cum sa te ingrase un amarat de pliculet si fara zahar. Ar trebuie sa lasi prostiile astea de 3 in 1, ness, panarame d-astea. In locu` tau as bea un ceai verde.
Daca tii o dieta luata dupa net sau care ti-a spus-o vecinu....Nu!

| RAY a răspuns:

Dieta nu ajuta deloc
1 dupa dieta te vei ingras fiecare gram de grasime va vi depozitat
2 procesul de ardere e la minim la dieta asa ca nu ai ce slabi
3 stomacul ala macina in gol,slabeste sistemul imunitar, multe alte probleme fa sport, manca proteine multe, s-a dovedit ca ardeiul iute slabeste creste metabolismul, totul ingrasa asta nu-i nimic rau, daca nu s-ar pune am muri