| AlexRO150 a întrebat:

vreau de luni sa ma apuc de sala, am mai facut o luna in vara, cam stiu cu se mananca, am 16 ani 1.79 si 68 kg si vreau sa merg de 3 ori pe saptamana, as vrea sa fac un lean bulk ca sa depun masa musculara, un surplus de 300 de calorii, e de ajuns? Cat sa pun masa musculara si sa nu ma ingras?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, pare ok.

| Moldoveanu15 a răspuns:

Incearca si saptamanal cum evolueaza greutatea, daca e prea mult mai scazi sau bagi o sesiune de cardio desi cred ca la 300kcal nu are ce sa fie prea mult. Spor la treaba!