| Mii_Ca_1990 a întrebat:

vreau exerciti bune cu rezultate vizibile in 6 saptamani pentru : 1. ) abdomen plat + lateral ( pentru a scapă de grăsimea de pe burta ); 2.) exerciti pentru picioare mai slabe( + grăsimea ), si coapse slabe; 3. ) pentru un fund mai rotund si bombat si sa fie mai mare putin. Va rog TPU cine stie exerciti care chiar sunt bine si cand sa le fac cate zile si daca iau pauza sau nu. Dau funda! Va multumesc si Hristos a înviat! :*

2 răspunsuri:
| Pikabu19 a răspuns:

Genoflexiunile sunt foarte bune. In primul rand ajuta cel mai mult la scaderea caloriilor, ajuta la picioare evident si posterior. Trebuie sa faci cat mai multe, adica 100 cel putin pe zi. N-o sa fie usor la inceput, dar vei putea. Abdomene multe, tot 100 cel putin, daca poti si mai multe e excelent. Daca cauti pe net sunt tot felul de exercitii, pentru abdomen, fese, picioare foarte bune. Poti iesi afara la alergat, cu bicicleta.