| Barbielovesu a întrebat:

vreau sa imi cumpar un skateboard, am 16 ani si nu stiu daca voi reusi sa ma dau pe el, imi e frica sa nu cad sa imi rup o mana.Cateva pareri dau funda :*

4 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

La inceput vei cadea, iar daca nu vei mai incerca.Atunci nu merita.In rest e usor.

| ForeverAloneGirl a răspuns:

Nu-i foarte greu să te dai pe skateboard, te poate ajuta un prieten să înveți.
Eu am învățat singură și mă dau destul de bine.
Sfat : NU TE DA LA VALE!
Baftă!

| Barbielovesu explică (pentru ForeverAloneGirl):

Eu vreau sa invat la bunica mea, la curte, dar nu cred ca pot, deoarece pe jos sunt pavele si in skatepark parca imi e rusine sa ma duc ca nu stiu sa ma dau laughing deci te intreb pe pavele nu pot sa ma dau, nu?

| ForeverAloneGirl a răspuns (pentru Barbielovesu):

Nu laughing Cel mai bine e pe un asfalt drept fără pietricele...
skatepark- Caută pe cineva cu care să mergi, care poate a mai fost acolo.