| tudor811 a întrebat:

Buna TPU, vreau să mă apuc de box. Îmi puteți recomanda niste cluburi și adresele exacte? Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Https://www.sportivity.ro/cluburi/bucuresti/box/

https://www.tpu.ro/sport/sali-box-bucuresti-si-niste-preturi/

Poti cauta pe google dupa recenzii si chiar poti merge sa incerci mai multe dintre ele sa vezi cum se antreneaza cum se comporta antrenorii etc le zici telefonic daca poti veni la un antrenament si sa asisti, iti spun sigur ca majoritatea vor fi de acord.

Acum sa iei in calcul un lucru una este cand faci box cu grupul si vei invata la gramada cu ceilalti si majoritatea pot fi avansati sau stiu deja de ceva vreme ce au de facut, si mai exista varianta sa faci box cu antrenorul doar tu sau sa ai antrenor personal, o sa coste mult mai mult ce-a de-a doua varianta dar vei invata mai repede si mai corect... dupa 1, 2, 10 luni depinde de ritmul tau poti trece oricand la box cu grupul.
Eu as incepe cu boxul doar eu cu antrenorul si dupa ce invat cat de cat as merge pe varianta cu box cu grupul.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din ce oras? sunt cluburi de box si in Congo...