| KilluaSenpai a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala ca sa dau jos cateva kg.Inafara de banda imi recomandati si alte aparate? Ar trebuii sa iau un abonament la fitness sau la aerobic?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alimentatia e baza

| AnastasiaK a răspuns:

Din cate am observat, multe sali ofera posibilitatea de a-ti face un abonament cu care poti intra si la fitness si la aerobic. Daca ai aceasta sansa la sala la care mergi, iti recomand sa le combini. Daca nu, pentru slabire cel mai mult ajuta cardio. Insa, repet, ideal ar fi sa mergi si la cardio si la fitness.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand sa incerci si xbody, te ajuta foarte mult daca doresti sa slabesti, eu am facut la o sala din Piata Victoriei, ToMe, o gasesti aici: http://www.tome.ro/

| Natassha a răspuns:

Greutati si cardio. cam asta trebuie