| Adrian1555 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ma apuc de suplimente
Ideea este ca vreau bcaa pudra
Dar eu plec dimineata de acasa si trebuie sa car 3 doze de 5g
Asta inseamna ca trebuie sa le depozitez undeva unde sa nu se dizolve sau sa curga
In ce recipient as putea sa le iau?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu iei capsule?
Si de ce arunci banii pe BCA... nu e mai ok o creatina + whey protein? (proteina din zer)

| DanielHX a răspuns:

In primul rand cumpara un supliment proteic, majoritatea au adaosuri de aminoacizi. Daca vrei sa iei sub forma de praf le poti cara intr-un shaker, sau o cutie pentru pastile (cum au cei de la MyProtein) pentru pastile, dar iti recomand sub forma de pudra pentru absorbtie mai buna. Daca esti incepator si iti permite bugetul ia: Whey, Omega 3 si 6, BCAA 4:1:1, creatina.

| Desmosedici a răspuns:

Shaker cargo. ce e drept...un singur recipient pentru pudra, dar macar poti tine 2 protii separat
https://www.proteinoutlet.ro/accesorii/shaker-dymatize-cargo