| vLd944 a întrebat:

Vreau si eu sa imi definesc cat de cat corpul ( Ma refer la burta si picioare ). Sa dau ceva date : Am 13 ani, am 43 KG, 1.51 h ( minion ), Baiat laughing, am ceva burta ( cel mai mult vreau sa scap de "colacei" ) si ceva picioare ( de la genunchi in sus sunt cam gras ). As vrea si eu sa scap de burta si picioare! Puteti sa imi recomandati ceva exercitii ( pentru incepatori ) pentru burta si partea aceea de la picioare( Nu vreau raspunsuri gen : Du-te la sala etc. Sunt de la tara, vreau exercitii pentru acasa )! Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Iosuat a răspuns:

INCREDIBIL frate, 43 kg tu vrei sa te definesti? pai eu la 13 ani habar n-aveam ca exista sala si e accesibila tuturor, nici nu auzisem de culturism, culturisti, definire, oricum, pentru tine ar fi bune niste exercitii PHILOMETRICS, scrie asa pe internet si gasesxc, sunt exercitii pentru arderea grasimii rapide, incearca sa mananci sanatos fara chips-uri, cola, sucuri cu mult zahar, mananca fructe legume lactate si cel mai important carne proaspata, pui, vita, si porc...dar nu cea mai grasa, incearca sa faci abdomene (cu ele nu slabesti dar iti lucrezi abdomenul, _) flotari, tractiuni, genoflexiuni, intr-un cuvant workout acasa, mult succes!

| vLd944 explică (pentru Iosuat):

Multumesc! Eu zic ca pentru 43 de Kg am ceva burta si vreau sa scap de ea. happy

2 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

Se numeste cardio, mai pe scurt, du-te si alearga big grin, eu asa am slabit.