| adrili10 a întrebat:

Buna TpU vreau un scor corect Schalke Steaua. Ofer funda celui care ghiceste scorul.

15 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Schalke-Steaua Bucuresti 2-2

| Danzell a răspuns:

2-0 Shalke
cel mai bine pentru noi ar fi fost sa fi picat in C D sau G

per la sfarsit cred ca Chelsea va fi prima, Shalke, Steaua si Basel la egalitate de puncte

| Ibrahimovic a răspuns:

2-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt 2 saptamani pana la Schalke - Steaua, deci e impropriu sa te gandesti la scor. Se pot intampla multe.

In orce caz, Steaua arata mai bine ca ultima data cand au jucat impotriva celor de la Schalke. Cred ca va fi un meci echilibrat. As merge pe-un 2-1 pentru Steaua, dar pana atunci cine stie ce se intampla, si ce jucatori nu vor fi disponibili. Asa ca n-are rost sa te gandesti de acum.

| PVAAVU a răspuns:

3-3.

| CălinPL a răspuns:

Steaua 3-2 schalke

| Galatz a răspuns:

2-2

| dragutzairina a răspuns:

2-1 happy big grin funditaaa?puppy dog eyes big grin

| FlyingFox a răspuns:

2-0

| doggy123 a răspuns:

Steaua 1-0 Schalke

| cristi966 a răspuns:

1-3

| Outspoken19 a răspuns:

Schalke-Steaua 1-3

| Droghh a răspuns:

Steaua 4-3

| Tis a răspuns:

1-1

| Jose86 a răspuns:

1-1 sau 2-1 pentru Steaua