| Lare13M a întrebat:

Buna tuturor! Eu am decis sa imi schimb stilul de viata si mi-am platit un abonament la sala, am fost 2 zile, doar ca nu stiu exact ce ar trebui sa fac in afara de banda, bicicleta si abdomene. Si nu vreau sa imi iau un antrenor. Imi puteti da o serie de exercitii pe care ar trebui sa le urmez, mentionez ca vreau sa merg de 5 ori pe saptamana, si sa ma tonifiez, sa am un corp frumos, tonifiat, bine sculptat. Cu mancarea m-am adaptat usor, am 3 mese pe zi, mananc sanatos. MAi pe scurt, vreau sa imi spuneti tot ce ar trebui sa fac la sala sa ajung unde mi-am propus, cat mai bine detaliat happy
Multumesc! Astept raspunsuri!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Lare13M explică (pentru CristiDinBucuresti):

22 de ani, si da, sunt fata

| Catrice a răspuns:

Nu știu daca tu ești aia din Reșița cu care am prieteni in comun cică sau aia din Constanța care își arată cra... picioarele prin pozehee hee

| InOrOut a răspuns:

Prietenul tau stie ca tu iti dai Facebook-ul la tipi necunoscuti de pe TPU?

| Lare13M explică (pentru InOrOut):

Nu am prieten, si ce crezi, ma duce putin capul sa selectez cui sa accept cererile si cui nu. Asta era dilema ta? laughing

| AlexandruDavid2277 a răspuns:

Fata a cerut câteva sfaturi și văd aici întrebări de genul,, ești fata,,?
Mai întâi îți faci încălzirea pe banda...Bicicleta, după poți începe ceva ușor, Abdomene, Lucrezi picioare, fese. Pentru ați creste fundulhappy stai in picioare îți lipești palmele la nivelul pieptului, despărți picioarele puțin peste nivelul umerilor și începi tracțiunea picoarelor și a feselorlaughing) știu mai multe, nu pot scrie aici tot?