| TotulSAUnik a întrebat:

Bună, unde pot sa găsesc și eu niște pronosticuri pentru pariuri_meciuri? Gen cum baga multă lume la meciuri ca la lota câteva meciuri pe cote mici și poate au noroc la bilet de 2 lei(doar ca eu nu ma pricep) ????

Vă rog doar cei care se pricep să-mi răspundă, mulțumesc ????

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu gratis câteva meciuri pe mâine dacă pui cu 2 lei.
Freiburg - RB Leipzig X2
Bayern-dortmund 1 solist
Juventus -lazio 1 solist
Universitatea Craiova-fc Botoșani 1X
Uta Arad-cfr Cluj X2
Rapid București-csikszereda M Ciuc 1X
Young Boys-vaduz 1 solist
Poți pune și cu 5 lei ca nu pierzi nimic dacă îl pui cu 5 lei
Cel mai riscant meci e Juventus cu lazio eu zic sa nu îl pui
Bayern câștiga sigur cu dortmund
Iti doresc succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

99% câștigi acest bilet.