| oanamaria1992 a întrebat:

Buna va rog sa-mi spuneti si mie cum pot sa scap de burtica si solduri eu sunt slabuta vreau sa ma ingras la picioare dar fara sa ma ingras si in solduri sau in burta va rog dati un sfat

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ralluca25 a răspuns:

Ceaiul verde te scapa de burta

Daca esti in cautarea unor solutii sanatoase ca sa dai jos grasimea abdominala afla ca ceaiul verde te scapa de burta. Chiar si dupa o dieta, este foarte posibil ca grasimea abdominala sa nu dispara complet. O solutie este sa faci miscare, dar cea mai buna combinate este sa asociezi o alimentatie sanatoasa, exercitiile fizice si ceaiul verde.