| sandra99 a întrebat:

Buna,vara mea vrea sa-i trimita o scrisoare catalinei pono dar nu stie la ce adresa, voi o stiti, care este?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu cred ca o sa poti face rost de adresa ei, dar asta pare sa fie pagina ei oficiala de FB si ii poate scrie aici

http://www.facebook.com/CatalinaPonor

| sandra99 explică (pentru TiffanyღBJ):

Ma refer la adresa ei cu federatia romana de gimnastica, pentru ca am vazut la alte gimnaste ca pe site-ul lor apare contact, de exemplu:daca doriti sa-i trimtei o scrisoare Sandrei Izbasa trimiteti la federatia romana de gimnastica..., la ea de exemplu apare sat izvorani etc., astea nu le stiu eu.

3 răspunsuri:
| cristi_7795 a răspuns:

Am si eu o intrebarebig grine ce ti-ar da cineva adresa ei?