| cazingo a întrebat:

Buna,
Voiam sa va povestesc despre ora de sport. Noi din cls a 5-a am facut cu un domn putin mai batran. El la fiecare ora de sport ne punea pe noi fetele sa jucam handbal. In cls a 6-a am făcut tot cu el. In fiecare zi, handbal, m-am si plictisit. Dădeam doar o proba pe semestru, atât. Eu acum sunt cls s 7-a si fac... TOT CU EL. FACEM MEREU HANDBAL. M-am plictisit de handbal. Recunosc nu prea îmi place sportul si nici handbalul dar trebuie sa fac ca sa nu-mi puna absenta. Nu-mi place handbalul, vreau sa fac si altceva la ora de sport, asa ca m-am rugat de mami să-mi ia o scutire desi nu am nimic pentru ca m-am saturat de handbal si de el dar mami a zis ca nu si dupa m-am enervat...
As vrea va rog, minciuni ca sa nu mai fac ora de sport, va rog

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pai nu ai alta solutie, trebuie sa faci sportul. Minciuni ca sa mai lipsesti de la vreo ora-doua se pot gasi, insa, per total, trebuie sa fii prezenta la majoritatea orelor pentru a iti putea fi incheiata media.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu vorbiti cu el sa faceti altceva? Gen volei, basket, etc.

| cazingo explică (pentru Cosmin86):

El nu vrea asta