| umbra09 a întrebat:

vreau sa imi achizitionez greutati (discuri pentru gantera, haltera) in greutate de 40kg cu bara s-au fara bara, mie indiferent care ar fi cea mai rentabila solutie cu transportul. Cam cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
| bradbradut a răspuns:

Mult, mult prea mult. crede-ma ca e mai bine sa megi la sala

| umbra09 explică (pentru bradbradut):

Stiu si eu ca este mult doar mi-am mai cumparat gantera/haltera doar asta a fost acum ceva vreme... si nu stiu daca pretul s-a ridicat sau a scazut la discuri