| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep sa slabesc si sa ma tonifiez, am 1.70, 60 kg si 18 ani. Cat este cel mai bine sa am la inaltimea si varsta mea? As vrea sa ma duc la sala, dar nu stiu ce ar fi mai bine sa fac ca sa slabesc dar totodata sa.mi tonifiez tot corpul : fitness, aerobic sau kangoo jumps.? Ce ma sfatuiti? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu zic ca ai niste proportii foarte bune! Ar trebui doar sa-ti tonifici corpul! In acest caz eu iti recomand Kangoo Jumps 9 (la mine chiar a functionat)!

| TinaGI a răspuns:

Presupun ca esti fata laughing Pai dupa calculele acelea de doctori sau ce ai greutatea potrivita, dar incerc sa-mi dau seama cum arati la corp. sunt diferite kg pe corp la fiecare, eu am 1.67 si 50 kg si imi par okei dar nu-mi strica vreo 3 kg (poate ma ajuti si pe mine sa ma ingras laughing am un corp incapatanat, mananc si la 3 4 dimineata) poti slabi 2/3 kg dar nu mai mult, poti sa mergi la sala si numai bine ti-l "modelezi" frumos cum ai destule kg, incearca kango jumps, pentru a da acele 2 kg daca chiar doresti, insa iti recomand fitness-ul, iti lucrezi corpul frumos acolo :*

| Emilia_Andreea_2000 a răspuns:

Uite aici ceva care te poate ajuta să slăbești : http://www.tabu.ro/......slabesti/. Iar dacă vrei să-ți tonifiezi corpul ai putea încerca astea: http://www.eva.ro/......9485.html. Fundă? :o3