| beatrice9849 a întrebat:

vreau sa ma apuc sa merg la sala.stau in zona mihai bravu-pantelimon, bucuresti.Este vreo fata interesata?

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Lol ba tu nu vezi ca ea este fata si probabil cauta o colega de antrenament.

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Ce legătură are faptul că vrei să te apuci de sală cu întrebarea dacă este vreo fată interesată?
Sau vrei să-ţi recomandăm o sală?

| beatrice9849 explică (pentru Hydrangeaceae):

Vreau sa merg cu cineva la sala, ca sala am unde sa ma duc!

| xesusn a răspuns:

Numai asta te intereseaza sa ai muschi ca sa atragi fetele? sau ce vrea sa insemne intrebarea

| beatrice9849 explică (pentru MassEffect):

Mersi!

| beatrice9849 explică (pentru xesusn):

"Beatrice"=nume de fata.Treci pe la oftalmologie pentru un consult!

| xesusn a răspuns (pentru beatrice9849):

Scuze,nu am vazut numele tau, nu am vrut sa fac o gafa.si sa stii ca trec pe la oftalmologie big grin

| beatrice9849 explică (pentru xesusn):

Iti accept scuzele.

| MassEffect a răspuns (pentru xesusn):

Lol ba tu nu vezi ca ea este fata si probabil cauta o colega de antrenament.