| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*, vreau sa stiu doar daca fac bine ceea ce fac :
genoflexiuni : 20 x5
abdomene : 25 x4
crunches : 10 x5
flotari : 10 x5
butt(fund) : 20x5
gambe : 100 ( ridicari pe varfuri ) + 2000 de sarituri cu coarda ( 100/1 min pauza 1.30 min )
ceva incurajari nu strica, si cei care sunteti mai experimentati, in cate luni se vor vedea rezultate foarte favorabile? P.S. fata/15 ani/1.60m/65-67kg. Vreau sfaturi bune nu de la orice taranoi. big grin

1 răspuns:
| EkaBuBu a răspuns:

E bine dar ai grija la dietahappye foarte important si ce manancihappyNu lasa dulciurile sa te doboaretongue
Bafta multa si sigur vor aparea rezultate daca le respecti cu regularitatehappy
Funda pleasehappy