| DJSWAG250 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva : cum scap de teama de a lovi la box? Adica, azi am urcat in ring pentru prima data cu un adversar de aceeasi varsta cu a mea si nu l-am putut lovi de loc.Cand a inceput el sa ma loveasca m-am panicat si am trecut doar in pozitie de garda fara a lovi.Cum scap de aceasta frica?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu timpul, antrenandu-te, prinzand experienta si incredere in propriile forte, ar trebui sa scapi de aceasta frica, teama, emotivitate, retinere. Daca acest lucru nu se intampla, insa, atunci inseamna ca nu esti facut pentru acest sport.

| GamingLiviu2000 a răspuns:

Dai in gura fara mila. Dupa ce l-ai batut si vezi ca mai misca dai un cap in gura laughing Glumesc Nu te teme lovestel si tu dupa un pic de timp te vei deprinde sa lovesti