| wanted1 a întrebat:

BUNA!
Ziceti-mi cum pot sa ma mai inalt? Am 1.67m. Nu imi place:,,baschet",,,innot",,, handbal". Alt sport pot practica? eu practic mai mult:,, fotbal" si cred ca unmblu pe zi, pe jos 6-7km.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Virgule multe. nu stii sa deschizi ghilimele? "". acelasi semn. tastatura americana, punctuatia lor. ghilimelele sunt sus si la inceput si la sfarsit.

geneticul dicteaza inaltimea. handbal, baschet sunt apa de ploaie. ai o sansa stand atarnat de o bara cat de mult timp poti de mai multe ori pe zi, dar nimic nu e batut in cuie. inaltimea este genetica, o ai, bine, nu o ai...foarte greu o poti influenta, de obicei insesizabil

| Melcul a răspuns:

Daca tot joci fotbal incearca sa sari la minge sa dai cu capul.Sa deposedezi mingea prin sarituri la degajari.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand KANGOO JUMPS -este foarte eficient, ajuta la psihic cat si la fizic astfel incat iti tonifica intreg corpul! La un curs de Kangoo nu te plictisesti niciodata!

| voiosul25 a răspuns:

Ce zici de Patul lui Procust? happy Am inteles ca da roade! laughing