| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Am inceput ciclul de turinabol de la hilma de o saptamana cu 30 mg pe zi, inca nu vad rezultate foarte vizibile, este normal?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu NU stii sa te alimentezi, sa te antrenezi, ai pus 7 intrebari despre un ciclu si tot nu esti sigur ce si cum (probabil ai luat si produse fake) si te miri ca n-ai rezultate? laughing))

Pe tine scrie mare RATAT a.i. sa poata fi citit din toate unghiurile.

| aXy99 a răspuns:

Ar fi trebuit sa iti creasca sesizabil forta, nu s-a intamplat? Esti in surplus caloric? Mananci suficiente proteine? Te antrenezi intens? Esti sigur ca nu ti-ai luat teapa?

| Brehuescu_Horia_1977 explică (pentru aXy99):

Sunt in a 2 a sapt de ciclu, am inceput sa iau 40 de mg pe zi.Forta nu mi crescut sesizabil, in schimb masa mi-a mai crescut putin.Pastilele le am cumparat de pe site ul steroizi-originali.ro, toti cei de pe site le recomandau

| aXy99 a răspuns (pentru Brehuescu_Horia_1977):

Pare foarte legitim site-ul, intr-adevar rolling on the floor

| Brehuescu_Horia_1977 explică (pentru aXy99):

Ai putea sa mi recomanzi de unde sa iau substante?

| aXy99 a răspuns (pentru Brehuescu_Horia_1977):

Nu, pentru ca nu consum. De oriunde ai lua din Romania, unde sunt ilegali, nu vor fi la calitatea pe care i-ai lua dintr-o farmacie din Anglia (spre exemplu). Cauta site-uri/persoane care au review-uri bune.

| combativul a răspuns:

Cati ani ai?