| Symonela a întrebat:

Am nevoie de un sfat:Am.achiziționat patine pentru gheață noi.Intrebarea mea este daca trebuiesc ascuțite sau nu? Am auzit fel si fel de păreri cum ca ar trebui ascuțite, dar si ca nu este necesar. Va multumesc pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai, daca le ascutesti vei fi si sigura, si vei si sti care este treaba, pare logic, nu?
Acum... poti incerca sa le ascutesti mai pe jumatate si dupa sa faci o tura si sa observi.

| Symonela explică (pentru LPCTSTR):

Da ai dreptate. Multumesc pentru răspuns.