| Petrut123456 a întrebat:

Am si eu o întrebare pentru cei care joaca la pariuri sportive. Stie cineva ce Pauza sau Final NOU la pariuri sportive. EU joc de putin timp si nu prea stii ce inseama Pauza sau Final Nou.

2 răspunsuri:
| Popa_Ionut_1995 a răspuns:

Pauză sau final(PsF), iti pot da un exemplu, Barcelona-Real Madrid sa zicem ca ai luat PsF1, asta inseamna ca Barcelona trebuie sa castige la pauza sau la final, daca scorul este in favoarea barcelonei la pauza nu mai conteaza ce se intampla in a doua repriza.

| Petrut123456 explică (pentru Popa_Ionut_1995):

Multumesc frumos pentru raspuns. Dar am văzut la agentia de pariuri fortuna ca la secțiunea Pauza /Final Nou ca arata un scor 1-1, 2-2, si alte
Am pus un bilet la fortuna La pauza sau final si mi-a ieșit 4 meciuri din 12 un bilet tip sistem. Cred ca trebuie sa iasă in afara de primele doua variante de mai sus