| dosia26 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire. Am un buget de 2500 roni si nu stiu ce bicicleta sa imi iau. As dori o bicicleta cu care sa merg si pe strada dar si prin padure sau dealuri. As dori niste pareri de la voi poate imi recomandati niste biciclete. Va multumesc frumos si o zi placuta... ofer funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cred că prețurile peste ce e mai jos, se justifică doar la competiții

https://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-st530-275-id_8582845.html

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Rockrider. Cele mai vîndute la noi. Si nu degeaba.
Cross. Găsești la magazinele de profil. Tot nu degeaba. In plus, cei de acolo te pot îndruma spre ceva care sa ti se potriveasca si sa fie cel mai bun ca pret, la urma urmei, sunt specialiști.
Sau, de nu te deranjează second-hand, la banii tai găsești pe www.dirtbike.ro la sectiunea Bazar o bicla mai mult decat decenta. Eu as încerca, am luat multe chestii faine de acolo.

| dosia26 explică (pentru cristi202):

Eu prefer ceva nou...nu second...multumesc oricum

| sierra1 a răspuns:

Băiat/fată/bunic/bunică/?

| dosia26 explică (pentru sierra1):

Scuze barbat