| Jorgealx30 a întrebat:

As dori o parere despre clubul sportiv Budokai Timisoara, care preda stilul Kyokushin? As dori informatiide la cei care au fost si sunt in cunostinta de cauza.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Iti spun cum as proceda eu, as lua legatura cu senseiul lor si i-as spune daca imi da voie sa privesc un antrenament de-al lor, ca si cum as fi spectator, sunt sigur ca senseiul va accepta.
Apoi daca iti place te inscrii daca nu, nu!
Stiu ca asa se mai procedeaza in aceste sali de arte martiale, pentru ca si mie mi-a propun acum un timp un cunoscut care este antrenor de kickbox. Posibil ca este o procedura fireasca la ei pentru ca si in aceste sali vin unii nepregatiti, nu stiu ce se intampla si cand vad ca este greu sa nu este pe placul lor pleaca.