| Both_Lucas_1993 a întrebat:

as dori sa renunt la cateva kilograme(cam 5).In special pe mine ma deranjeaza grasimea de pe pectorali care ii fac sa arate ca niste sani de femeie.Recent (3 luni) m-am apucat de kickboxing, si pana acum au mai scazut`` sani`` dar as vrea sa scada mai repede. Daca stie cineva ce as putea sa fac...

2 răspunsuri:
| ElectroFlash a răspuns:

Cel mai bun lucru, care e mai eficient si decat aparatul este sărutul cozii. Dacă nu si coarda de sărit, poti sări si te prefăcu ca invarti coarda. Renunta la pâine și la mancatul peste ora 6.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ElectroFlash):

De ce ora 6? Vrei sa spui ultima masa sa fie cu 3 ore inainte de culcare, nu conteaza ora. Chestia cu "ora 6" e un mit urban.