| Mikkkk a întrebat:

Buna ziua, as dori sa știu după cât timp se observa efectele la Steroizii turanabol?
As dori sa aflu un răspuns de la cineva care a trecut prin acest titlu și are cunoștințe. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Nu ma pricep, si te rog nu te supara ca iti raspund.

Aici sunt sanse mici sa primesti un raspuns corect. Eu te sfatuiesc sa intrebi in grupuri pe Facebook sau sa le scrii celor de pe Youtube / Instagram care promoveaza culturismul sau sunt traineri.

Dar cred ca, cu Facebook-ul, rezolvi imediat. Sunt grupuri cu mii de persoane... Vei primii multa informatie.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Nu consuma dupa capul tau si daca nu e musai, mai bine nu...