| Apetrii_Dimitrie_1999 a întrebat:

As dori va rog sa imi spuneti care sunt cele mai bune licee sportive din Romania. Am gasit doua licee care sunt mai aproape de mine la Iasi si Cluj! Sunt din Vatra Dornei! Va rog sa imi spuneti care dintre ele doua e mai bun sau sa imi dati exemple de alte licee cu program sportiv, inclusiv fotbal! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Cel din Cluj

| Viorel47gk a răspuns:

Eu stiu ca in Brasov sunt cele mai bune licee sportive, am un prieten care s-a dus acolo si este foarte multumit, s-a dus acolo dupa ce tatal lui un om foarte influent s-a interesat teribil de mult, dar a intrat greu, tipu are un talent incredibil la fotbal dar a intrat greu, si sunt foarte multi care se bat pe locurile din liceele din Brasov, deci si asta poate spune ca acolo sunt licee bune.