| Valerik_Vali_1995 a întrebat:

B 23ani 70kg 174cm ..peste doua luni voi sustine probe sportive.50m, saritura de pe loc in pungi. Daca poate cineva sa ma ajute cu program bine stabilit pe zile pentru cresterea capacitatii fizice, in momentul de fața sar 2m as dormi sa ajung la 2.30 sau mai mult..asemnea un program pentru cresterea viteza. multumesc

2 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Fii sexy si vei reusi happy

| JackBoston a răspuns:

Pentru cresterea in viteza alearga pe un drum in panta.pentru saritura de pe loc leagati niste saci de gambe si dupa aia sari.