| LiviuPaul a întrebat:

Ce parere aveti despre Dymatize Glutamine de la megaproteine, in vederea cresterii masei musculare? (E singurul supliment pe care il voi folosi)

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Sa nu iti imaginezi ca o sa fie la fel de bun ca un gainer, aminoacizii nu sunt acelasi lucru ca ca gainerele

| kiri11 a răspuns:

Nu prea stiu nimic despre acest supliment dar iti pot da informatii despre un alt supliment care este laudat, poti cauta informatii despre el - prinochiulreporterului.com/frumusete/medicii-sunt-surprinsi-de-actiunea-rapida-a-capsulei-noi-zk

| Cosmin86 a răspuns (pentru kiri11):

Wow, sunt "ingroziti" de oxid nitric, care e cunoscut deja de peste 10 ani de zile!

Ce marketing de 2 bani!