| Castanul a întrebat:

De 3-4 saptamani m-am apucat de exercitii, pe care le faceam intre 11-12. Azi am facut exercitiile la ora 15 si mi s-a facut rau(stare de voma si ameteala). Nu aveam absolut nimic in neregula, de mancat am mancat la 13 si in zilele in care fac exercitiile la 11 mananc la 8. De ce s-a intamplat asta? P. S.:scuzati-ma daca am gresit categoria. Si daca imi puteti spune si o ora in care este bine sa faci exercitiile? Multumesc!

4 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Daca nu ai putut sa le faci o data la aceeași ora nu e problema, dar revino la programul normal, cu care s-a obișnuit corpul tau

| Castanul explică (pentru SongokuJR):

Pai da dar de ce mi s-a facut rau?