| Takenodaysoff a întrebat:

in absenta bet365 in Romania voiam sa va intreb ce alte case de pariuri online mai au disponibila optiunea de "inchide pariu". De asemenea, ce parere aveti despre winmasters?

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Bet365 exista pentru Romania, dar online. Am eu cont, iti poti extrage banii si poti inchide pariul de asemenea.

Totusi cel mai bine este sa joci clasic, iar daca vrei live mergi la casele de pariuri si pariaza "in direct".
Te consulti cu cei care sunt pe acolo. Bafta.

| Takenodaysoff explică (pentru Prezidentul):

Am vazut ca nu mai merge sa faci cont de RO si am citit peste tot pe itnernet ca s-au retras din Romania