| NeymarJr11 a întrebat:

m-am tot gandit ce sa fac in viitor. M-am gandit sa ma inscriu pe undeva la fotbal, joc de foarte mult timp si am incercat la Academia Viitorul, dar vorbeam pe facebook cu 1 prieten si el a sunat inaintea mea si nu l-au acceptat, avea nevoie de o legitimatie ca a mai fost pe la vre'o echipa si a renuntat. Eu n-are rost sa sun ca n-am nici eu si ma vor respinge. Nu stiti pe undeva oriunde in tara unde mai sunt academii de fotbal ca Regele Hagi spune ca promoveaza pustii dar vad ca ii refuza, sau ii accepta doar pe aia cu bani oh go on.

PS : Daca stiti pe unde mai sunt academii de fotbal, sau orice despre fotbal sa-mi scrieti sau va dau NR meu de telefon, sau ID-ul de mes sau vorbim aici,, dau funda la cine ma ajuta cu oricewinking chiar daca e sa nu fie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de rugby!

| NeymarJr11 explică (pentru anonim_4396):

Clar rolling on the floor in Romania abia supravietuieste fotbalu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Apuca-te de rugby vorbesc serios eu anul asta plec si in Franta si fac doar de 2 luni rugby!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te bazezi pe fotbal...adica nu iti da nimeni vreo garantie ca in viitor o sa ajungi la o echipa unde sa fi bine platit.Cat despre Rugby daca ai un corp dezvoltat incearca ...na romanu e bun la tavalealalaughing