| EmpTy090 a întrebat:

mi-am comandat creatina si am inteles ca este bine sa o iau cu carbohidrati(nu mi-am cumparat).Ce imi recomandati as mananc imediat dupa antrenament impreuna cu creatina? (Ex. mar, portocala, lapte)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Iti sugerez sa nu iti cumperi creatina, iti sugerez sa iti cumperi gainere sau proteine whay. Creatina retinte apa in muschi si le da un volum si devin mai pufosi. Creatina se ia cu apa sau suc de portocale cu 30 de minute inaintea antrenamentului.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexandruInu):

Crezi ca doar atat face creatina, retine apa in muschi?

Mai documenteaza-te putin...

| EmpTy090 explică:

Sa mananc*