| Nakanba a întrebat:

Buna ziua, presa de la picioare lucrează și fesele?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care presă?

| ReddY25 a răspuns (pentru darrio2007):

E un aparat ce lucreaza muschii picioarelor la sala(sper ca nu erai ironicwinking )

| darrio2007 a răspuns (pentru ReddY25):

Nu eram. Nu merg la sala. Fac destula miscare, zilnic, la locul de munca.

| ReddY25 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai și pe TPU cum de ai timp?

| darrio2007 a răspuns (pentru ReddY25):

Intru dimineata, inainte sa plec la munca si seara cand vin de la munca.

| Cosmin86 a răspuns:

Da

| gabicoo a răspuns:

Presa aservită aflată la picioarele celor care trag sforile în Românica lucrează doar pe la spate!
Deci da!

| ReddY25 a răspuns:

Salve,da

| 6Radu5 a răspuns:

Da,trebuie sa-ti pozitionezi picioarele mai sus fata de cand faci picioare pentru a crea tensiune in fese si in acest fel lucri fesele la presa. Poti sa folosesti greutati, sa nu faci o intindere completa de picior, genunchii un pic mai in fata, si daca ti se misca spatele scoate din greutati ca de accidentezi.