| thewolf1222 a întrebat:

Stiti cateva excericiții pentru a elimina "colacelul"?

Răspuns Câştigător
| Cristea468 a răspuns:

Primul şi cel mai bun exercițiu în părerea mea ar fi alergatul, aleargă distanțe mici apoi treptat tot mai mult, pentru mâncare încearcă să te îndepartezi de alcool, elimini de tot sucurile pepsi/cola şi mănânci mai sănatos pe timp ce trece, ai putea să îți schimbi şi pâinea cu pâine neagră o să te ajute.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

- Exercitii cu "cercul" de gimnastica, invartit in jurul burtii, zilnic minim 15 minute.

- "Tenis" cu minge de fotbal, cu prietenii
- Tenis de masa sau de camp
- inot
- atletism
- handbal, voley, baschet, fotbal

Fiecare sport se practica minim 2 ori saptamanal, cate 2-3 ore.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Da, exercițiul se numeste Alimentație.