| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU! E adevarat ca daca iau proteine dupa ce nu le voi mai lua mi se vor lasa muschii? Eu iau izolat proteic din soia de la redis nutritie, ce parere aveti de el?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu crezi ca proteinele inseamna masa musculara? normal ca nu se lasa astea sunt tampeni

| alinutz911 explică (pentru RAY):

Multumesc

| RAY a răspuns (pentru alinutz911):

Npc,oricand sunt disponibil

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. proteinele se gasesc in mancare... deci si cand nu mai iei suplimente, tu TOT CONSUMI ZILNIC PROTEINE ( ca doar nu stai nemancat )

2. soia = cea mai proasta sursa de proteina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand produsele de la redis, sunt slabe.

| TudyCFR a răspuns:

Daca nu iei steroizi nu este nici o problema proteinele nu o sa te influenteze prea tare daca le iei dupa un program bine stabilit.