| RoxanaGhost a întrebat:

Buna ziua tuturor! As dori sa dau jos cam 2 maxim 3 cm de pe coapse.Imi puteti recomanda niste exercitii pentru asta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã vrei sã dai jos nu se face cu exercitii tine mai mult de ce mananci.
Poti doar sa le mai rotunjesti https://youtu.be/0M2RlnUt6Ro

| armand69 a răspuns:

Lipo 6 for her si sala

| tal4556 a răspuns:

Cauta la rebecca louise, e un youtuber englez care face clipuri saptamanal cu sport si diete

| Tud0rr a răspuns:

Nu exista slăbire localizată!

| anonimus1111111 a răspuns:

Liposuctie laughing
Glumesc, mai bine ramai asa. Cine ar observa 2-3 cm? Serios acum. Conteaza atat de mult pentru tine acest lucru? Si aici ma refer la acei 2-3 cm nesemnificativi.
De ce nu incerci sa te simti bine in pielea ta?
Nu cred ca a fost cineva omorat pentru 2 cm in plus.

| DoMary68 a răspuns:

Buna sunt pe yutube