| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Vreau sa fac un ciclu de turanabol, am auzit ca este neaparata nevoie de o baza de testosteron. Este adevarat?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cati ani ai mai drace ca ai mai intrebat de acest steroid dar data trecuta vorbeai de parca ai si facut ciclu.
nu esti sanatos, pentru cei ai lua asa ceva?
cei care sunt profesionisti si participa la concursuri iau de nevoie pentru ca asa isi castiga painea si toti sunt dopati, dar tu si cei care aveti 2 luni de sala nu aveti niciun motiv.
Exista mii de suplimente in ziua de azi care ajuta la constructia de masa musculara.
Citeste mai intai ce efecte secundare au steroizii in general, ce alte pastile se iau impreuna cu acestia si de ce nu e in regula sa iei.
Tranabol chiar daca are efect slab in ceea ce priveste ginecomastia (Adica nu o sa apara) raman cele care le au orice steroid, toxicitate la ficat, imbolnaveste inima, dupa ce se intrerupe ciclul corpul numai produse testosteron in mod normal de aici duce la infertilitate etc
Parerea mea cei dopati nu au ce cauta in sala, ei si codatii de la counter happy

| Cosmin86 a răspuns:

Copil idiot

| laurentiutirei a răspuns:

Da este dar asta se face dupa varsta de 24 de ani!
Pentru ca ati dai hormoni peste cap
uitate la acest video si mai gandeste-te daca merita :))
https://www.youtube.com/watch?v=h_DpKOopX94&t=173s

| cristiww a răspuns (pentru laurentiutirei):

Si exemplul dat de tine este unul fericit, omul e in USA, o duce bine, a devenit profesionist de curand. Dar sunt altii care si-au facut fundu' sita si nu s-au ales cu nimic, doar bani cheltuiti inutil, multi $.

| laurentiutirei a răspuns (pentru cristiww):

Adevarathappy

| cristiww a răspuns:

Da, e adevarat, chiar si eu am scris despre asta pe aici. La peste 30mg(inclusiv) ti se opreste productia proprie de test. DAR ma indoiesc ca vei adauga si test, ca ala e injectabil si....injectiile sunt pentru aia care stiu ce vor(adica pentru barbati), tu pari a fi doar un copil...eu zic sa iti faci un bine si sa inveti intai despre alimentatie si antrenament. Cand o sa ajungi la 25 de ani poti lua si steroizi.