| Iacob_Bogdan_1990 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu o chestiune mica:care ma ajuta mai mult kickbox-ul sau sala de forta,adica sa ma ajute la aspectul fizic, adica sa imi dezvolte toate grupele de muschi si sa ma ajute la forta, gen skundenberg sau bataie...
Multumesc anticipat+fundita...

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Orice sport poate dezvolta musculatura, ca vorbim de fotbal, handbal, volei sau culturims, mma, kick-boxing, aici tine foarte mult si de alimentatie, suplimentatie si odihna, daca doresti un corp mai definit, recomand sporturile bazate pe mult cardio(kick-boxingul), pentru masa musculara, culturismul, bataie(strict kick-boxing), skanderberg tine de culturis intr-o oarecare masura.Succes!