| IonutSTR a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat, visul meu a fost si va ramane acela de a deveni un fotbalist, nu celebru neaparat. Am 12 ani, 1, 60, nu am mai fost la niciun club pana acum dar in fiecare zi rup mingea, am un drepd puternic si pot spune ca stiu sa joc bine, stiu ca e tarziu, dar dati mi un sfat mai are rost sa continui? Astept sfaturi de la cei care stiu, mersi.

1 răspuns:
| Bogdanmanolachi a răspuns:

Si eu am 17 ani (PS: nu sunt eu acela din imagine) si practic fotbal la un club de juniori de la 8 ani, pot sa iti spun ca e foarte greu sa faci performanta in sport, mai ales in fotbal, eu am 9 ani de fotbal intensiv, si pot sa iti spun ca e foarte greu sa ajungi un fotbalist, nu vreau sa iti spulber ``visele``, dar eu zic sa joci de placere.