| Anais1293 a întrebat:

Bunaaa TPU laughing vreau sa stiu cum pot sa ma motivez sa fac sport

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Iti zic ce ma motiveaza pe mine, la tine nu am idee daca merge.MUZICA.Sunt multe melodii care trezesc Hulk-ul din tine laughing Cu cat o melodie este mai agresiva si atinge anumite ''puncte'' din psihicul tau, cu atat te enervezi mai mult si uiti de oboseala. Dupa un antrenament efectiv pic jos.In timpul lui in schimb sunt paralel cu orice stimul.

| Anais1293 explică (pentru siriusblack98):

Mersiiii, o sa încerc si cu muzica

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sã-ti placã acel sport, sã te pasioneze intrucât sã arzi de nerãbdare sã il faci.

Nu rãspunde cu statul pe canapea si ciocolata, asta motiveazã pe toatã lumealaughing. Ceva mai unic gãsesti tu happy