| argint321 a întrebat:

Bunba ce spuneti TPU de acest program.happy fau funda promit.
Luni sickabdomen 8 min ABS
- picioare genoflexiuni 3 seturi
- flotari 4 seturi
- tractiuni 3 seturi
- 4 serii biceps

Miercurisickabdomen 8 min abs
- picioare genoflexiuni 3 seturi
- flotari 4 seturi
- tractiuni 3 seturi
- gantera spate 3 seturi

Vinerisickabdomen 8 min abs
- picioare genoflexiuni 3 seturi
- flotari 4 seturi
- tractiuni 3 seturi
- 4 serii gantera piept

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Destul de solicitant, daca esti la inceput iti recomand sa faci pauze de cate o zi intre ele ca sa nu faci febra musculara.

| Cosmin86 a răspuns (pentru kzd):

Febra musculara = antrenament bine facut

cand vrie muschi trebuie sa te ingrijorezi DACA NU FACI febra musculara

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Parca e prea de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm,cam mult dintr-o data asa, ia-o mai incet.

| Wehes a răspuns:

8 min abs = O mare tampenie.
Cu flotari si Tractiuni nu te astepta sa cresti in masa prea mult.

| Arkhasas a răspuns:

Sunt bune aşa de întreţinere.
Nu te lua după ăla de mai sus.
Mesaj pentru el: Dacă asta ţi se pare solicitant apucă-te de şah. Ai intrat vreodată într-o sală de culturism?!

| patriiiii89 a răspuns:

Prea solicitant! ia-o mai usor si apoi din ce in ce mai greu, sa ai si rezistenta

| hibrid112 a răspuns:

Hm lasa-mi id tau sau orice alta adresa si te voi ajuta cu un program foarte bunhappy

| cristi966 a răspuns:

O sa faci febra musculara rau de tot.cam 1 saptamana o sa ai, mai bine incepe usor si de la zi la zi cresti decat totul de la inceput

| MrMuscolo a răspuns:

Nu asa se lucreaza abdomenul happy

| BlueHeart24 a răspuns:

Dupa acest program sa inteleg ca vrei sa slabesti nu? pot spune ca daca esti mai plinut/a decat ar trebui acest program este cam superficial, insa daca ai greutatea optima si vrei doar sa te mentii e ok. Daca vrei sa slabesti va trebui sa urmezi un program mult mai obositor crede-ma, si o sa trebuiasa sa iti reduci din mancare (in cazul in care mananci foarte mult) eu am slabit 20 de kg controlandu-mi alimentatia (acum am 55 kg si 167 cm) sper sa reusesti, bafta happy

| argint321 explică (pentru BlueHeart24):

Nu vreau sa slabesc am 1.65 si 63 de kg