| anonim_4396 a întrebat:

C-am cati suporteri vor venii la Steaua-CSM Iasi? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Îţi garantez că vor fi mulţi, deoarece Steaua joacă foarte bine acasă în acest sezon. Având 5 victorii şi un egal în 6 meciuri. Vor venii mulţi, o să fie atmosferă.

| alexs99 a răspuns (pentru Psihedelic777):

Sunt 12 victorii si niciun egal sau infrangere. big grin

| Kydutz a răspuns (pentru alexs99):

Mă refeream în retur.

| alexs99 a răspuns (pentru Kydutz):

Aaaa,eu ziceam toate meciurile de acasa. big grin

| Psihedelic777 a răspuns (pentru Psihedelic777):

Ai avut dreptate.A fost atmosfera

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La meciul Steaua-CSMS Iasi vor fi prezenti in jur de 10000 de spectatori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În jur de 5000-8000 de spectatori.

Răspuns utilizator avertizat
| tudo393 a răspuns:

Am citit pe sport.ro ca vor veni cam 300 de stelistilaughing...deci va fi atmosfera.laughing.In fine acum tot ii batem.happy