| Lzehxo a întrebat:

Ca fata, daca ar fi sa aleg intre handbal si baschet, ce imi sugerati sa aleg incat sa imi fac o conditie fizica cat de cat ok?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ca fata, cred a handbalul e mai potrivit. La baschet te inalti, si mai apoi descoperi ca iti gasesti jumatatea mai mica decat esti tu, sau, daca tii la asta, va fi o problema gasirea ei happy.
Cit despre conditia fizica, cred ca baschetul e cel mai pe aproape. E un joc mai rapid, si de aceea si conditia fizica trebuie sa fie mai buna

| Lzehxo explică (pentru cristi202):

Chiar vreau sa ma mai inalt putin.

| Hammurabi a răspuns (pentru Lzehxo):

Atunci in mod sigur baschet.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Drumetii saptamanale impreuna cu prietenii!
Un antrenament sau un meci dureaza doar maxim 2 ore (cu incalzire impreuna) si nici nu ai totdeauna rezultat satisfacator.
O drumetie insa este un eveniment de neuitat, mult mai "tare" decat un chef facut acasa sau la un bar: langa aerul proaspat inspirat si miscare libera in natura, glumele facute intre participanti, o slanina prajita inabusita cu o gura de tarie fac ca distractia sa fie maxima!
Cortul, focul de tabara, mancarea la ceaun sunt suplimente pentru cei care rezista chiar mai multe zile...winking