| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa fac genuflexiuni cu greutati mai mare, fara sa am probleme cu genunchii, ce as putea sa cumpar mai exact? mersi de atentie.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu trebuie greutati mari, trebuie pe intervale facut orice lucru, setul unu 50 /100/150 cu gantere de 6, 8, 10 kg la inceput ma refer, de ce doar genoflectiuni http://ray25tm.blogspot.ro/2015/09/sport-acasa-culturism.html

| kiri11 a răspuns:

În cazul durerilor de genunchi, îți sugerez banda pentru genunchi knee active. Te poate ajuta happy