| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa intri la k1/mma/ufc ai nevoie de diploma de la un anume sport? De ex. am antrenor dar nu la sala de box, karate etc...intr-o sala proprie, poti intra asa? Fara copii daca se poate...

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Ca ce vrei sa intri?
Luptator sau antrenor ca nu prea am inteles?

| MasterSpirit a răspuns (pentru cristi1505):

Ca luptator...

| cristi1505 a răspuns (pentru MasterSpirit):

Pfff...este greu. Poti face performanta daca incepi de mic si participi la multe meciuri in care sa ii distrugi pe aia ca sa fi remarcat de cineva si chiar si asa daca considera ala ca nu poti face fata sigur nu vei intra in circuitul k1 sau mma.