| MihaitaFk a întrebat:

Ca tot am vazut multi baieti care isi doresc patratele de la 15 16 ani sau chiar mai devreme, am zis sa pun si eu intrebarea asta legata de cum sa le obtin. Nu sunt pasionat sa imi pun un cercel in ureche sau sa imi vopsesc parul nu stiu cum asa, am zis ca,, mai bine sa arat bine"! ca tot incep Liceul =X =).
Am aici niste gifuri daca stiti ce sunt alea, nu conteaza sunt ca niste poze si vreau niste pareri ps. doar la abdomen ca la piept am o problema de cand eram mic. operatii etc. Mai degraba ce sa mananc ca la exerciti stau bine. adica vreau sa spun ca atunci cand incordez imi simt patratelele dar cand le,, ciupesc" trag de ele se trage acel strat adipos, sau de grasime. httpi.imgur.comQSYCjhD.gif http://i.imgur.com/DFay9oP.gif
As vrea sa imi raspunda cineva care a avut parte de asa ceva si ia reusit sau cineva ce stie! Astept un raspuns oricand!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Faci cardio. simplu. scrii pe google cardio si ai 2890988 pagini. alegi 1, 3, 46 si faci ce zice acolo

| FitnessTrainer a răspuns:

Redu carbohidratii si grasimile spre 0, creste cantitatea de proteine, fa cardio, odihneste-te.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Proteinele sunt acide, asta nu este bine pentru corp. El trebuie sa fie alcalin.
Sursele de proteina trebuie combinate cu legume pentru a mentine un echilibru.

| FitnessTrainer a răspuns (pentru Goldenboy97):

Am zis sa reduca spre zero carbo. Bineinteles ca nu o sa consume doar proteine.